درباره یوگوبری

درباره یوگوبری

شرکت یوگوبری در ماه نوامبر سال 2007 توسط اون آی هونگ، مارسیلو بای و جونگ آی هونگ تأسیس شد.این افراد اشتیاق فراوانی در خصوص ابداع برندی جدید در زمینه ماست بستنی داشتند و هدف آن ها این بود که محصولی باکیفیت و برخلاف بستنی های سنتی کم کالری با قند پایین و چربی 1% عرضه نمایند. بنیانگذاران این شرکت برای ابداع محصولی منحصر به فرد تمام دنیا را در جستجوی یافتن بهترین مواد اولیه و اجناس با کیفیت زیر و رو کردند و نتیجه آن بوجود آمدن برند منحصر به فرد یوگوبری شد. این برند در کشور برزیل بسیار پر سر و صدا ظاهر شد و در مدت زمانی کوتاه مردم برزیل را شیفته خود کرد.

ماست بستنی خوشمزه یوگوبری در طعم طبیعی و سایر طعم های رژیمی همراه با تاپینگ های جذابی از قبیل میوه های تازه خرد شده، آجیل، شکلات، ژله و … به مشتریان عرضه می گردد. تنوع طعم ها در ماه های گوناگون سال جذابیت این بستنی را دو چندان و مشتریان را سورپرایز می کند.

چند ماه پس از افتتاح نخستین شعبه یوگوبری و با توجه به استقبال مشتریان، دومین شعبه یوگوبری در ماه جولای سال 2008 در بارا شاپینگ ریو دو ژانیرو افتتاح شد. فروشگاهی جذاب که مشتریان را ترغیب به استفاده از محصولات یوگوبری می نمود. با توجه به موفقیت چشمگیر هر دو شعبه یوگوبری، بسیاری از مردم مشتاق دریافت نمایندگی این برند شدند. به همین منظور و جهت پاسخ به حجم بالای متقاضیان نمایندگی در همان ماه این شرکت تبدیل به فرانچایز شد.

هدف یوگوبری تولید شبکه ای از فروشگاه های موفق و زیبا بود که بتوانند ماست بستنی با کیفیت بالا همانند شعبه های اصلی یوگوبری را به عموم مردم عرضه نمایند .
سرانجام در سال 2011 این برند موفق وارد ایران شد. شرکت بیا برو بستنی نمایندگی انحصاری این محصول برای منطقه خاورمیانه را دریافت کرد و با حضور سفیر محترم برزیل نخستین شعبه یوگوبری در تهران افتتاح شد